21.08.2018

Наградите на конкурсите за рисунка и обреден хляб на тема „Жътва“

На 11 юни 2018 г., в сградата на община „Тунджа“, се връчиха наградите на отличените в конкурсите за рисунка и обреден хляб на тема „Жътва“. Те бяха организирани от община „Тунджа“ и фирма „Пеликан агро“ ЕООД.

Кметът на общината и управителят на фирмата връчиха грамоти и награди на отличените, както следва:

КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА

 Първа възрастова група 4-7 години

Първа награда – Цветиана Владимирова Георгиева, 6 г., група „Здравец“, с Победа при ДГ „Щурче“, с. Кукорево;

Втора награда – Антон Георгиев, 6 г., с. Кабиле;

Трета награда – Елина Стоянова Василева, 5 г., с. Кабиле.

Поощрителни награди:

  • Габриела Антонова Христова, ДГ „Щурче“, с. Кукорево;
  • Люси Илиянова Атанасова, група „Усмивка“, с. Окоп при ДГ „Щурче“, с. Кукорево;
  • Асен Иванов Генчев, група „Усмивка“, с. Окоп при ДГ „Щурче“, с. Кукорево.
  1. Втора възрастова група 7-13 години

Първа награда – Теодора Събева Събева, 11 г., с. Кабиле;

Втора награда – Йоанна Тенева Тенева, 11 г., с. Кабиле;

Трета награда – Николай Николаев Колев, 9 г., с. Каравелово, ОУ „Васил Левски“, с. Тенево.

Поощрителни награди:

  • Андреан Атанасов Атанасов, 9 г., с. Кабиле;
  • Янита Георгиева Димитрова, 8 г., с. Симеоново;
  • Милица Йосифова Марова, 11 г., с. Симеоново.
  • Диплом за участие
  1. Милена Колева, група „Усмивка“, с. Окоп при ДГ „Щурче“, с. Кукорево;
  2. Мариела Николаева Шереметова, ДГ „Щурче“, с. Кукорево;
  3. Красен Жеков, 5г.;
  4. Михаела Манолова, 5 г., с. Ханово;
  5. Мирослав Димитров, 6 г.;
  6. Георги Георгиев, 11 г.;
  7. Алекс Мирославов Стефанов, 12 г., с. Симеоново;
  8. Виктор Мирославов Стефанов, 6 г., с. Симеоново.

 КОНКУРС ЗА ОБРЕДЕН ХЛЯБ

 Клуб на пенсионера „Нони“, с. Болярско;

  • Клуб на пенсионера „Дълголетие“, с. Дражево;
  • Самодейци от с. Победа;
  • Златка Георгиева Динева, с. Ханово;
  • Радка Господинова Балева от Клуб на пенсионера в с. Межда;
  • Християна Миленова Неделчева на 13 години от с. Стара река.